Wille w górach Izerskich są do wynajęcia!

Dyskryminacja Cię ze względu na to, że jesteś niepełnosprawny, jest niezgodna z prawem. Twój właściciel prowadzący wille w górach Izerskich musi wprowadzić zmiany. Muszą również zapewnić pewne dodatkowe usługi lub wyposażenie nieruchomości, jeśli o to poprosisz.

Jeśli właściciel odmawia wynajęcia ci nieruchomości lub uchyla się od tych obowiązków, możesz złożyć skargę. W ostateczności możesz skorzystać z sądu w celu wyegzekwowania swoich praw. Powinieneś móc żyć bezpiecznie i wygodnie w swoim domu. Masz takie same prawa niezależnie od tego, czy wynajmujesz od prywatnego właściciela, agenta ds. wynajmu, rady czy spółdzielni mieszkaniowej.

Twój wynajmujący wille w górach Izerskich musi dokonać wszelkich adaptacji i zapewnić wszelkie rozsądne pomoce lub sprzęt. Są one znane jako pomoce pomocnicze i pomagają Tobie lub członkowi Twojej rodziny w jak najlepszym wykorzystaniu domu. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz część domu czy wille w górach Izerskich, jednostkę ADU, czy samodzielne jednostki, jako właściciel zawsze powinieneś dążyć do tego, aby wynajmowane jednostki były w pełni zajęte przez świetnych najemców. Sprawdź ofertę na wynajem willi w górach Izerskich!