Tipsy, hybrydy i akrylowe paznokcie Reda

Który rodzaj sztucznego paznokcia jest najlepszy? Żelowe i akrylowe paznokcie Reda działają podobnie, z tym wyjątkiem, że paznokcie akrylowe lub porcelanowe są twardsze dla naturalnego paznokcia. Żelowy paznokieć może wzmocnić krótsze paznokcie i wydłużyć czas wyszukiwania. Akrylowe paznokcie Reda również wyglądają mniej naturalnie, zwłaszcza jeśli są niewłaściwie stosowane. Z drugiej strony, paznokcie żelowe wyglądają bardziej naturalnie, ponieważ jest to rodzaj grubego lakieru do paznokci, który wzmacnia twoje paznokcie. Jednak spośród trzech rodzajów sztucznych paznokci system hybrydowy jest najpopularniejszy z kilku powodów:
Te paznokcie wyglądają całkowicie naturalnie i są cieńsze niż dwie pozostałe opcje. Mocne, ale lekkie: paznokcie hybrydowe są trwałe i mocne, ale są lżejsze i bardziej elastyczne.

Szybka aplikacja: aplikacja hybrydy jest bardzo łatwa w aplikacji, a technik potrzebuje mniej czasu na wbicie gwoździa. Różnica w cenie? Spośród trzech opcji aplikacja akrylowa jest prawdopodobnie najtańsza i może wynosić od około 100 złotych.  Akrylowe paznokcie Reda są jednak mniej wygodne i mają krótszą żywotność niż dwie pozostałe opcje. Jeśli chodzi o żel lub hybrydę, cena jest konkurencyjna. Obie opcje mają podobny koszt. To tylko kwestia preferencji co do koloru i rodzaju paznokcia, jaki chcesz. Dobre wieści! Nie musisz koniecznie iść do salonu paznokci, aby zastosować żel, hybrydę lub paznokcie akrylowe. Istnieją produkty, które można kupić, aby zastosować paznokcie w domu. Wystarczy pamiętać o oparach i stosować w miejscu z dobrą wentylacją. Pamiętaj, że możesz wykończyć dowolny rodzaj systemów sztucznych paznokci Reda dowolnym lakierem do paznokci. Twórz francuskie tipsy, kolorowe lub naturalne paznokcie. Niektórzy ludzie lubią paznokcie żelowe do kolorowych lakierów, ponieważ system żelowy oferuje bardziej błyszczące wykończenie.