Stylowa i nowoczesna peruka Kraków

Jak wykonana jest peruka Kraków? Do peruk długowłosych używamy Remy Hair z nienaruszonymi łuskami, ponieważ tylko ten rodzaj włosów może zachować miękkość i gęstość naszych własnych włosów. Łuski są niezbędne, ponieważ chronią dłuższe włosy, które są bardziej narażone na stresy dnia codziennego niż krótsze, takie jak suszenie suszarką czy plątanie się ubraniami. Biegnąc w tym samym kierunku, nienaruszone łuski pomogą poszczególnym pasmom włosów swobodnie przesuwać się po sobie bez splątania i splątania.

Kiedy pasmo włosów jest przywiązane do tego czym jest peruka Kraków, część włosów wystająca z węzła będzie przebiegać w kierunku przeciwnym do reszty włosów.

W żargonie technicznym ta część włosa z której zrobiona jest peruka Kraków nazywana jest „powrotem z węzła” i dlatego łuski są skierowane w przeciwnym kierunku niż reszta. Powoduje to splątanie i sęki, ponieważ przeciwległe łuski ocierają się o jeden pylnik w niewłaściwy sposób.
Aby temu zaradzić, usuwamy resztki włosów z „powrotu z węzła”, co pozwala nam stworzyć peruki Kraków z nienaruszonym – jednokierunkowym kutikulą, która zachowuje podstawowe cechy włosów naturalnych – pełnię, siłę i połysk.