Streaming na żywo z Warszawy i każdego zakątka świata!

Widzowie bardziej angażują się w streaming na żywo niż oglądanie wideo. Jednak można zrobić znacznie więcej: szczególną cechą platform społecznościowych jest to, że dokładnie wiedzą, kto ogląda Twoje filmy, ale nadal nie wiesz. Twoi widzowie są anonimowi. Czasami to dobrze, ale często istnieje potrzeba zbudowania głębszych relacji między sobą, z obu stron: Ty i Twoi fani chcecie się połączyć. Jesteś dość wrażliwy, jeśli twoja baza fanów znajduje się na 1 platformie społecznościowej. Nie masz bezpośredniego kontaktu z fanami. Jedna modyfikacja algorytmu i będzie kosztować duży procent Twoich widzów. Jedna zmiana zasad i możesz stracić grono fanów.
Bezpośredni kontakt z widzami jest niezbędny do budowania długotrwałych i głębszych relacji z fanami. Zdobędziesz go dzięki streaming na żywo – on w tym pomaga w tym. Jeśli zaplanujesz streaming na żywo, a ten automatycznie promuje się na Twoich kanałach społecznościowych, zachęcasz fanów do zapisania się na tę transmisję. W zamian automatycznie otrzymują przypomnienia

Przesyłanie strumieniowe to technologia służąca do dostarczania treści do komputerów i urządzeń mobilnych przez Internet bez konieczności ich pobierania. Przesyłanie strumieniowe przesyła dane na żywo – zwykle audio i wideo, ale coraz częściej również inne rodzaje – w sposób ciągły, który umożliwia odbiorcom niemal natychmiastowe oglądanie lub słuchanie, bez konieczności czekania na zakończenie pobierania.