Pokoje w Jastrzębiej Górze na wynajem – zaplanuj tam urlop!

Wynajmujesz pokoje w Jastrzębiej Górze? Przygotuj instrukcję obsługi dla odwiedzających Twoje miejsce. W pierwszej części księgi gości powitaj gości w domu wakacyjnym osobistą ciepłą wiadomością powitalną. Być może zdjęcie i inna interesująca historia o nieruchomości. Dlaczego go kupiłeś, wszelkie remonty, jakie wykonałeś w pokojach w Jastrzębiej Górze, wszelkie historyczne powiązania, ale co najważniejsze – to, co kochasz w nieruchomości. Poinformuj gościa wynajmującego pokoje w Jastrzębiej Górze, że ​​jesteś zadowolony z ich posiadania i że zależy Ci na doświadczeniu, jakie ma on w Twoim domu wakacyjnym – jeśli tak, to bardziej dbają o to! Pierwsze wrażenie jest trwałe.

Kontakt w razie wypadku – musi być szybki! Jeśli wynajmujesz pokoje w Jastrzębiej Górze podaj swoim gościom dane kontaktowe dla siebie lub zarządcy nieruchomości, jeśli mają oni problemy lub wątpliwości podczas pobytu i służb ratunkowych. Prawdopodobnie niektórzy z Twoich gości będą z zagranicy i mogą nie wiedzieć, jak skontaktować się ze służbami ratunkowymi. Wymień numery telefonów dla policji, straży pożarnej, szpitala, lokalnych lekarzy (publicznych i prywatnych), dentystów (weterynarzy, jeśli pozwalasz zwierzętom) oraz wskazówki, jak się do nich dostać. Wymień profesjonalistów anglojęzycznych, jeśli Twoja nieruchomość znajduje się za granicą, na przykład najbliższe biuro konsulatu i tłumacze lub infolinie, aby pomóc w zgłaszaniu przestępstw. Podaj informacje o tym, co zrobić, jeśli coś pójdzie nie tak z nieruchomością, np. wyłączenie świateł, awaria ogrzewania, problemy z urządzeniami itp. Naszkicuj lokalizację skrzynki bezpieczników, kranu wodnego i terminala gazowego, aby można je było szybko zlokalizować w razie niebezpieczeństwa. Wyjaśnij, co goście powinni zrobić w przypadku pożaru, gdzie znajduje się dowolny sprzęt przeciwpożarowy, jak działają czujniki dymu, najlepszy sposób na ewakuację z nieruchomości i gdzie można znaleźć apteczkę.

Podaj także adres w jakim znajdują się pokoje Jastrzębia Góra, aby goście mogli zamówić jedzenie lub taksówkę. Instrukcje obsługi jak opublikować Spędzanie cennego czasu na relaks, aby dowiedzieć się, jak wszystko działa, nie jest niczyim pomysłem na zabawę. Podobnie, jako gospodarz, denerwujące jest ciągłe niepokojenie pytaniami typu „jak to zrobić”.