Modyfikowane mleko dla niemowląt gdzie kupić?

Dzieci karmione mieszanką mleka dla niemowląt są zachęcane do przejścia na mleko po 1 roku, podczas gdy dzieci karmione piersią mogą nadal pić mleko matki tak długo, jak jest dostępne. Wprowadzaj mleko w filiżance, a nie w butelce. Gdy Twoje dziecko skończy 1 rok, podawaj wszystkie płyny w kubku, a nie w butelce, w tym także mleko dla niemowląt gdzie kupić. Rozpocznij prezentowanie kubka z wodą w wieku około 6 miesięcy, aby dać dziecku wystarczająco dużo czasu na ćwiczenie tej nowej umiejętności przed pierwszymi urodzinami.

Więc które mleko dla niemowląt gdzie kupić i jaka alternatywa dla mleka jest najlepsza? Istnieje wiele opcji i należy rozważyć wady i zalety każdej z nich z lekarzem dziecka w zależności od wieku, wagi i potencjalnej wrażliwości pokarmowej dziecka.

Oto najpopularniejsze mleka i alternatywy dla mleka dostępne obecnie dla rodzin:
– Mleko pełnotłuste krowie – pełne mleko krowie, gdy jest dodawane do różnych produktów spożywczych, może wspierać wzrost i rozwój dzieci powyżej 1 roku życia i jest zalecane jako zamiennik mieszanki w tym wieku przez Akademię Pediatrii. Zawiera około 150 kalorii na 8 uncji i jest dobrym źródłem wapnia, białka, tłuszczu oraz witamin A i D. O ile pracownik służby zdrowia Twojego dziecka nie ma szczególnych obaw związanych z otyłością, wybieraj pełne mleko krowie lub mleko dla niemowląt gdzie kupić zamiast mleka krowiego o obniżonej zawartości tłuszczu (np. 1 % lub 2% mleka) do ukończenia przez dziecko 2 lat.