Jaką moc ma siłownik beztłoczyskowy Parker?

ZDECYDUJ WYMAGANĄ ILOŚĆ SIŁY:
Zanim kupisz dokładny siłownik beztłoczyskowy Parker do swojego projektu, musisz najpierw zdecydować, ile siły potrzebujesz, musisz określić masę obiektu, który ma zostać przesunięty lub trzeba go podnieść w swoim projekcie. Istnieje kilka renomowanych i niedrogich firm, które oferują szeroką gamę produktów od małych siłowników bezpośrednich o udźwigu kilogramów do przemysłowych siłowników do dużych obciążeń, które są w stanie przenosić siły do ​​2000 kilogramów.

Jaką odległość chcesz przemieścić za pomocą siłowników w swoim projekcie? Odległość ta poruszana przez siłownik beztłoczyskowy Parker jest również znana jako długość skoku i określa, jak daleko siłownik liniowy przesunie się w jednym kierunku. Istnieje wiele firm, które posiadają siłowniki beztłoczyskowe i liniowe Parker o skokach od 1 ″ do 60 ″.

JAKA PRĘDKOŚĆ JEST WYMAGANA?
Oto główny problem! W jakiej prędkości powinien poruszać się Twój projekt? Prędkość jaką ma mieć siłownik beztłoczyskowy Parker mierzona jest w odległości na sekundę. Arkusz szczegółów dla prostego siłownika ujawni ci prędkość, dla której oceniany jest siłownik. W przeważającej części im wyższa wymagana moc, tym wolniej porusza się siłownik.