Jak sprawić, by Białystok peruki naturalne wyglądały naturalnie?

Jak sprawić, aby Białystok peruki naturalne wyglądały bardzo naturalnie?

Powinieneś odciąć wszystkie włosy na krawędzi Białystok peruki naturalnej, aby nie zostały złapane, gdy peruka jest przymocowana do głowy. Jest to szczególnie ważne przy mocowaniu peruk za pomocą kleju samoprzylepnego. W przypadku koronkowych peruk koronkę należy przyciąć jak najbliżej linii włosów, uważając, aby nie uszkodzić linii włosów.

Jak wygląda przygotowanie włosów?
Twoje naturalne włosy muszą być splecione lub równomiernie umieszczone na skórze głowy aby Białystok peruki naturalne mogły być założone. Należy zachować ostrożność, aby wyciągnąć wszystkie naturalne włosy z linii włosów. Niektóre kobiety wybierają naturalne włosy w miękkie, duże loki na głowie. Przygotuj skórę

Jak sprawić, by peruka od Rokoko wyglądała naturalnie na Twojej głowie?
Możesz delikatnie przetrzeć olej na linii włosów roztworem alkoholu na waciku. Pomaga to zapewnić mocne połączenie peruki ze skórą. Niezależnie od tego, czy używasz taśmy, czy kleju, skórę głowy należy nałożyć na skórę głowy. Dla osób z włosami użyj czapki w kolorze cielistym, aby chronić naturalne włosy. Czapka peruki powinna zakrywać wszystkie naturalne włosy. Aby utrzymać pokrywę na miejscu, nałóż klej na krawędzie pokrywy i na skórę.

Jeśli używasz kleju aby umocować Białystok peruki naturalne, nałóż cienką warstwę na linię włosów za pomocą małego pędzelka do makijażu lub sztyftu do makijażu. Jeśli używasz miękkiego kleju, nie nakładaj peruki natychmiast. Poczekaj, aż klej się klei. Jeśli zostanie użyty twardy klej, perukę można zastosować natychmiast, ponieważ ten rodzaj kleju natychmiast się połączy. Dla tych, którzy używają taśmy, obetnij dwustronną taśmę do pożądanej długości, aż obejmie całą linię włosów. Przymocuj jedną stronę do linii włosów na skórze i mocno dociśnij.